T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Selçuk Devlet Hastanesi
<

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Selçuk Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Anlaşmalı Kurumlar

Güncelleme Tarihi: 01/11/2017ANLAŞMALI KURUMLAR

Hastanemize başvuran hastaların sosyal güvencesine göre ibraz etmesi gereken evraklar şöyledir;

1.  SGK Mensubu Hastalar (SSK, Resmi Kurum Çalışanı, Emekli Sandığı, Bağ Kur, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme ve Huzurevlerinden Gelenler): T.C. Kimlik Numarasını içeren kendisine ait geçerli kimlik belgesi ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumundan ve huzur evlerinden gelen hastalarımızın kaldıkları birimden yazı getirerek başvurmaları gerekmektedir.

2.  Diğer Sosyal Güvenceli Hastalar (Yeşil Kart, Er, Erbaş ,TSK, Odalar Borsalar Birliği Personeli.TBMM Çalışanları  v.s): T.C. Kimlik Numarasını içeren kendisine ait geçerli kimlik belgesi ile, Karne, Kurumdan verilen sevk belgesi ile başvurabilirler.

3.  Ücretli veya Özel Sigortalı (Banka Mensubu) Hastalar: T.C. Kimlik Numarasını içeren kendisine ait geçerli kimlik belgesi ile başvuracaklardır. Hastanemiz SGK’ ya bağlı tüm kurumlarla anlaşmalıdır. Ayrıca Vakıf Bankla anlaşmalıdır.Diğer banka çalışanları hastanemize ücretli olarak başvurup, muayene işlemleri tamamlandıktan sonra taraflarına verilecek olan fatura ile ücretlerini kurumlarından tahsil etmektedirler.

4-ABC Özel Sağlık Kurumu

SATIN ALINAN HİZMETLER

Hastanemiz bünyesinde henüz sunamadığımız hizmetleri hastalarımıza ulaştırmak amacıyla çeşitli kuruluşlardan hizmet satın almaktayız. Hastalarımız, hastanemize başvurduktan sonra hekimlerinin gerekli gördüğü durumlarda aşağıdaki kuruluşlardan hizmet satın aldığımız tetkikleri yapabilirler.

TİRE DEVLET HASTANESİ- MR 

TORBALI DEVLET HASTANESİ-PATOLOJİ