T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Selçuk Devlet Hastanesi
<

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Selçuk Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Bakım Değerlendirme Ekibi

Güncelleme Tarihi: 08/11/2017SEVİLAY AĞCABAŞOĞLU (SBHS Koordinatör Hemşire)

       Trabzon doğumlu. 1990 Trabzon Sağlık Meslek Lisesi mezunu. Erzurum Üniversitesi Hemşirelik  bölümünü   okudu.1991yılında Rize –İkizdere Sağlık ocağıne ilk olarak atandı.Sırası ile Mardin-Konya-Elazığ illerinde çalıştı.2006 yılında İzmir Selçuk ‘a tayin oldu.2007 yılında Selçuk devlet hastanesinde hemşire olarak çalışmaya başladı.HBDS projesi başladığından beri hastane HBDS koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

         SEÇİL YILDIRDI KURTULUŞ (Eğitim-Enfeksiyon Hemşiresi)

         1984 Selçuk-İzmir doğumlu 2007 Süleyman Demirel sağlık yüksek okulu mezunu.2007 yılında Süleyman Demirel Eğitim Araştırma hastanesinde sözleşmeli  göreve başladı.Daha sonra  Diyarbakır Kadın doğum ve çocuk hastanesine atandı. 1 yıl sonra eş durumu tayini ile Tire Devlet hastanesine tayin ldu.Hala Selçuk Devlet hastanesinde Eğitim ve Enfeksiyon hemşiresi olarak görevine devam etmekte.Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

         SERPİL KARACA (Çocuk hastalıkları servisi hemşiresi)

         1983 Çine-Aydın doğumlu Süleyman Demirel sağlık yüksek okulu mezunu.İlk görev yeri Ağrı Taşlıçay Devlet hastanesi .2011-2015 İstanbul Bakırköy Doktor Sadi konuk eğitim araştırma hastanesinde görev yaptı.Şu an Selçuk Devlet hastanesinde hemşire olarak çalışmakta.Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

          HAVVA ARIK (Dahiliye servisi hemşiresi)

         1983 Alaşehir doğumlu.Ağrı Kafkas üniversitesi hemşirelik lisans mezunu.Sırası ile Çerkez köy ve Alaşehir Devlet hastanelerinde çalıştı.Hala Selçuk Devlet hastanesinde dahiliye hemşire olarak çalışmakta.Evli iki çocuk annesi.

 

 

           GÜLHAN KARACA (Dahiliye Servisi Hemşiresi)

           1979 doğumlu.Çorum Sağlık Meslek Lisesi mezunu.Daha sonra Sağlık yönetimi lisans tamamlama okudu.İlk görev yeri Çorum Uğurludağ Yeniyapan köyü Sağlık Ocağı.2001-2008 Ankara Numune Eğitim Araştırma hastanesinde çalıştı.2008-2013 Amasya Merzifon Devlet Hastanesinde çalıştı.2013 yılından beri Selçuk Devlet Hastanesinde hemşire olarak çalışmakta.Evli iki çocuk annesi.

 

 

          ÇİĞDEM ALACAN (Çocuk Servisi Hemşiresi)

          1986 Milas-Muğla doğumlu.19 Mayıs Üniversitesi hemşirelik bölümü mezunu.2009-2012 tarihlerinde Ege Üniversitesin de yoğun bakımda çalıştı.2013-2015 Bitlis Devlet Hastanesi Dahiliye servisin de çalıştı.Hala Selçuk Devlet Hastanesi Çocuk servisinde hemşire olarak çalışmakta.Evli bir çocuk annesi.

 

 

          GÜLBİYE ARACI (Cerrahi Servisi Sorumlusu)

          Aydın doğumlu.Aydın Sağlık Meslek Lisesi mezunu.Erzurum Üniversitesi Hemşirelik Bölümünü okudu.İlk görevi Isparta-Yalvaç Devlet hastanesi.Daha sonra sırası ile Aydın-Ağrı-İzmir de çalıştı.Hala Selçuk Devlet Hastanesinde hemşire olarak görev yapmakta.Evli bir çocuk annesi.

 

   

           HATİCE AKÇAY KAÇAK (Cerrahi Servis Hemşiresi)

           Manisa-Alaşehir doğumlu.Alasehir lisesini okudu.Dokuz Eylül üniv. Hemşirelik Yüksekokul mezunu.2005 yılında 9 Eylül üniv. çalıştı.2006 yılında Iğdır Halk Sağlığı S.O atandı.Daha sonra Iğdır Devlet Hastanesinde çalıştı.2012 yılında Tire Dev. Hast tayin oldu.Hala Selçuk Dev. Hast.cerrahi kliniğinde çalışıyor. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

           AYŞE AYKURTARSLAN (Palyatif Bakım Sorumlu Hemşiresi)

           Balıkesir İvrindi doğumlu.Balıkesir Sağlık Meslek Lisesi mezunu.Erzurum üniversitesi Hemşirelik  bölümünü okudu.1990 da  Batman iline ilk olarak atandı.1994 Balıkesir’ e tayin oldu .Daha sonra evlenerek Batman’a tekrar tayin oldu .2007 yılında Selçuk Devlet Hastanesine tayin oldu.Hala Palyatif Bakım servisinde hemşire olarak çalışmakta.Evli iki çocuk annesi.